MİDLİNE WS

MİDLİNE WS

Desi Midline Kablosuz Alarm Set - Ucuz Alarm - Hırsız Alarm Set

Desi Midline alarm sistemi ekonomik ve etkili bir sistemdir. Dış ortama dayanıklı gövdesi hem panel hem sirendir. 24 saat boyunca ışıkları hareketli bir şekilde yanıp sönmektedir bu sayede hırsızlar daha girişimde bulunmadan sireni görünce caydırmış oluyoruz. Dışarıdan profesyonel sistem mi, ekonomik sistem mi olduğu hiçbir şekilde anlaşılmamaktadır.

 

Alarm sisteminin kullanımı da kolaydır, uzaktan kumandası sayesinde kurma ve kapama veya panik butonu ile alarmı tetikleyebilirsiniz. Ev/İşyerinden çıkarken kumandadan kurma tuşuna basmamız yeterlidir. Ev/İşyerine girmeden öncede kumandadan iptal etme tuşuna basıp eve girmemiz yeterli olmaktadır.

 

Midline alarm paketinin içerisinde gelen manyetik kontak, kapınız izinsiz açıldığı anda alarmı tetikler ve dış ünitedeki siren bağırmaya başlayacaktır. 3 dakika boyunca aralıksız öter ve 3 dakika sonrasında siz müdahale etmeseniz dahi kendisi susacaktır. Eğer tekrar bir girişim olursa alarm sistemi tekrar 3 dakika ötmeye başlayacaktır.

 

Alarm sisteminin içerisinde aküsü vardır elektrik kesintisi olduğunda yaklaşık olarak 24 saat alarm sistemini aktif olarak kullanıma devam edebilirsiniz.

Desi Midline sistemine toplamda 6 adet Uzaktan Kumanda,  8 adet Kablosuz Dedektör (Manyetik Kontak, Hareket Dedektörü, Darbe Sensörü) eklenebilmektedir. Kutu içeriği yeterli gelmezse bu dedektörleri satın alabilirsiniz.

 

Ayrıca Desi’nin alarm kumandaları kesinlikle KOPYALANAMAZ. Yeni bir kumana aldığınızda panel içerisinden tanıtmanız gerekmektedir.

Desi Midline Kutu İçeriği

  • 1 Adet Merkez Ünite Işıklı Siren
  • 1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak
  • 2 Adet Uzaktan Kumanda
  • 1 Adet Akü

 

Kurulumu İsterseniz Siz Yapabilirsiniz Panel Ünitesine 220v Elektrik Bağlamanız Yeterlidir.

Ürünlerimiz Hakkında Her Türlü Sorularınızı Bize Yöneltebilirsiniz, En Kısa Sürede Sorularınız Cevaplanacaktır.

Müşterilerimizin memnuniyeti Bizim İçin Önemlidir. Her Hangi Bir Memnuniyetsizlikte İlk Önce Bizimle İrtibata Geçebilirsiniz. İsterseniz Telefon İsterseniz Mesaj Gönderebilirsiniz.

★★★★★ %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ★★★★★

 

Not: Ürünler Montaj Hariç Fiyatlandırma İle Satışa Çıkmaktadır. İstanbul Geneline (Avrupa / Anadolu) Deneyimli Personelimiz İle Ücrete Tabi Kurulum Ve Montaj Hizmeti Sunulmaktadır. Kurulum Ve Montaj Fiyatları İçin Bizim İle İrtibata Geçebilirsiniz.

 

Diğer Ürünlerimize sitemizden Göz Atabilirsiniz.

 

GÜVENLİK İŞİ GÜVENLİK FİRMALARININ İŞİDİR.  

KENDİ GÜVENLİĞİNİZ İÇİN YETKİLİ BAYİ DIŞINDA BİR YERDEN ALIRKEN  dikkatli OLUN.işyeri alarm, işyeri alarm fiyatı, işyeri alarm fiyatları, iş yeri alarm, işyeri alarmı, işyeri alarm sistemi, işyeri alarm sistemleri, işyeri alarm sistemleri fiyatı, hırsız alarm, güvenlik sistemi, desi işyeri alarm, işyeri alarm sistemleri kurulumu

Tasarım & Kodlama: İşyeri Alarmı
2014 © Tüm Hakkı Saklıdır.
kredi karti borcu sorgula