Eyüp İşyeri Alarm

2014-12-09 19:03:40

Eyüp İşyeri Alarm Sistemleri

Can ve mal güvenliğini koruma altına alan Eyüp İşyeri Alarm sistemlerimiz hırsızlığa karşı çözüm yaratırken, aynı zamanda yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumları gibi özel çözümleri de kapsamaktadır. Can ve mal güvenliği sağlamak için kurgulanan ve montajı gerçekleştirilen güvenlik sistemlerinde, DSC, GE, Paradox gibi tüm dünyada en çok tercih edilen ürünler kullanılmaktadır.

 

Eyüp Hırsız Alarmı

 Eyüp İşyeri Alarm sistemi kurulu iken hareket detektörü veya manyetik kontaktan algılama gerçekleştiği anda "soygun" alarmı oluşur. Abone aranır, alarmın sebebi, müdahale istenip istenmediği sorulur, onaya göre emniyet yönlendirilir.

 

Eyüp Yangın/Gaz Alarmı

  Eyüp İşyeri Alarm sistemimizle duman dedektörünün dumanı tespit etmesiyle birlikte abone aranır, onayla birlikte itfaiye ilgili adrese yönlendirilir. Duman detektörsüz sistemde yangın ihbarında bulunmak için, şifre paneli üzerindeki buton kullanılır. Onayla birlikte itfaiye yönlendirilir. Yönlendirilen kolluk kuvvetlerinden geri dönüş sağlanarak, alarm durumu sonlandırır.

 

Eyüp Tıbbi Alarm

 Eyüp İşyeri Alarm sistemi kurulu olmasa da 24 saat aktiftir. Herhangi bir tıbbı müdahale gerektirecek bir durum oluştuğunda, butona basılarak Alarm İzleme Merkezi’ne ulaşılır. Abone aranır, acil durum onaylandığı takdirde ambulans yönlendirilir.

 

Eyüp Panik Alarmı

 Eyüp İşyeri Alarm sistemimizde herhangi bir tehdit durumunda basılan bir butondur. 24 saat devrededir. Sistem devre dışı iken de aktif olabilir. Talebe göre sesli veya sessiz olarak özellik atanabilmektedir.

 

Eyüp Alarm Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Eyüp İşyeri Alarm İzleme Merkezi'nin hizmet verebilmesi için, alarm sisteminin internet / intranet, GPRS veya sabit telefon hattından herhangi bir iletişim yolu olması / seçilmesi yeterlidir. Montajı gerçekleştirilen sistem, iletişim hattı üzerinden gönderilen sinyaller ile AİM operatörleri tarafından 7/24 takip edilebilmektedir.

Eyüpmahalle ve beldeleri;

Ağaçlı-Alarm-Kamera · Akpınar-Alarm-Kamera · Akşemsettin-Alarm-Kamera · Alibeyköy-Alarm-Kamera · Çırçır-Alarm-Kamera · Çiftalan-Alarm-Kamera · Defterdar-Alarm-Kamera · Düğmeciler-Alarm-Kamera · Emniyettepe-Alarm-Kamera · Esentepe-Alarm-Kamera · Göktürk-Alarm-Kamera · Güzeltepe-Alarm-Kamera · Işıklar-Alarm-Kamera · İhsaniye-Alarm-Kamera · İslambey-Alarm-Kamera · Karadolap-Alarm-Kamera · Merkez-Alarm-Kamera · Mimarsinan-Alarm-Kamera · Mithatpaşa · Nişanca-Alarm-Kamera · Odayeri-Alarm-Kamera · Pirinççi-Alarm-Kamera · Rami Cuma-Alarm-Kamera · Rami Yenimahalle-Alarm-Kamera · Silahtarağa-Alarm-Kamera · Sakarya-Alarm-Kamera · Topçular-Alarm-Kamera · Yeşilpınar-Alarm-Kamera

 işyeri alarm, işyeri alarm fiyatı, işyeri alarm fiyatları, iş yeri alarm, işyeri alarmı, işyeri alarm sistemi, işyeri alarm sistemleri, işyeri alarm sistemleri fiyatı, hırsız alarm, güvenlik sistemi, desi işyeri alarm, işyeri alarm sistemleri kurulumu

Tasarım & Kodlama: İşyeri Alarmı
2014 © Tüm Hakkı Saklıdır.
kredi karti borcu sorgula